سوالات متداول

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد خدمات سایت میتوانید از قسمت زیر سوالات متداول را بررسی کنید و در صورت عدم وجود جواب مورد نظر شما میتوانید ار بخش تماس با ما اقدام کنید

پنل چیست؟

پنل همان حساب کاربری شماست که جهت ارسال و دریافت پیامک برای شما شخصی سازی شده است. پنل این امکان را برای شما فراهم می آورد که بدون داشتن دانش فنی و یا پیچیده، پیامکهای مورد نظر خود را به مخاطبانتان ارسال نمایید. تمام عملیات کاری مربوط به پیامک شما در این حساب انجام می شود. افزایش اعتبار، مشخصات گیرندگان پیامک، تاریخچه ارسالها و دریافتها و دهها عملیات دیگر پس از ورود به پنل کاربری قابل مشاهده می باشد.

چه کسانی از پنل استفاده می کنند؟

مهم نیست چه شغلی دارید یا در چه جایگاهی هستید، اگر نیاز به ارتباط موثر با اشخاص دارید، پس شما هم می توانید از پنلهای پیامکی استفاده کنید.اگر دقیقا نمیدانید که چگونه این کار را انجام دهید، شاهوار پیام پیشنهادات گسترده ای برای هر یک از اقشار جامعه و کسب و کارهای مختلف در راستای چگونگی کاربردی کردن پنل و پیامک به شما ارائه می دهد.

مراکز درمانی، آموزشی، تفریحی، ورزشی، علمی، ساختمانی و … تنها چند نمونه کوچک از افرادی هستند که می توانند از سامانه پیام کوتاه استفاده کنند.

چرا نیاز به فعالسازی پنل ساخته شده در شاهوار پیام وجود دارد؟

روزانه صدها نفر در سایت شاهوار پیام اقدام به ایجاد حساب کاربری می نمایند، اما الزاما تمامی این افراد استفاده کننده نهایی از آن نخواهند بود.

ما برای ارائه خدمات با کیفیت مناسب به مصرف کنندگان واقعی، مراحلی را در نظر گرفته ایم که کاربران حقیقی از دیگران متمایز شوند.

همچنین با توجه به موارد قانونی، دریافت تاییده از کاربر و برقراری یک راه ارتباطی مطمئن لازم و ضروری است.

آیا امکان استفاده از خط خدماتی در شاهوار پیام وجود دارد؟

بله قطعا ! در صورتی که نیاز به خط خدماتی اختصاصی دارید، با پشتیبانی از طریق تیکت در تماس باشید. اگر نیاز به خط خدماتی عمومی صرفا جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی دارید، از 2 خط موجود در پنل که مشخص گردیده اند، استفاده نمایید.

آیا عضویت در شاهوار پیام برای من هزینه دارد؟

خیر، برای عضویت هزینه ای پرداخت نمی کنید. عضویت در سایت شاهوار پیام همان عضویت در پنل پیامکی آن است. در صورت عضو شدن و دریافت نام کاربری و رمزعبور، شما جزئی از خانواده 1000+ نفری شاهوار پیام شده اید.

تفاوت سرویس ارائه شده توسط شاهوار یپام با سایرین در چیست؟

ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و به شما تعهد می دهیم برای رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای شما، تا رفع آن کنار شما باشیم.

سرورهای ما با دسترسی زمانی بیش از 99 درصد در طی 5 سال گذشته، همواره نگرانی های های کاربران را در رابطه با عدم توانایی استفاده از پنل خود مرتفع نموده است. ما کاملا درک میکنیم که حتی یک لحظه عدم توانایی در استفاده از پنل پیامکی، ممکن است چه خسارتهایی را برای شما در بر داشته باشد.

تیم فنی شاهوار پیام همواره در صدد رفع نواقص و بهبود عملکرد سامانه و همچنین اضافه کردن امکانات جدید و به روز به آن می باشند. داشتن تیمی مجرب و باتجربه خبر از پایبندی ما به تعهدات و مسیر پیش روی ما دارد.

ساخت پنل چه قدر زمان می برد؟

در کمتر از 4 دقیقه پنل پیامک شما آماده خواهد بود.

چگونه رمز عبور فراموش شده خود را بازیابی کنم؟

با مراجعه به این صفحه و درج اطلاعات موردنیاز، از 2 روش ایمیل یا پیامک، رمز عبور خود را بازیابی کنید.