شاهوار پیام – سامانه پیام کوتاه ویژه انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی

با عنایت به نزدیک شدن موعد ثبت نام کاندیداهای محترم نمایندگی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، شاهوارپیام مثل سال های گذشته در کنار شما بزگواران خواهد بود. در ادامه قصد داریم بخشی از امکانات موجود در شاهوارپیام برای تبلیغات برنامه ها و توانمندی های شما عزیزان را معرفی نمائیم.

یکی از روش های اصلی تبلیغات، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی می باشد. بسیاری از کاندیدها در فرآیند تبلیغات انتخاباتی خود، ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود ، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

در سامانه پیام کوتاه جهت ارسال پیامک های انتخاباتی برای کاندید های محترم به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان، استفاده و ارسال پیامک ها جهت تبلیغات شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود.

1- ارسال پیامک انبوه به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک شما با سرعت بسیار بالا به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری همراه اول شهر مورد نظر شما ارسال می شود. به گونه ای که اگر شما نیاز به دریافت نظرات نیز داشتید این امکان فراهم هست که مردم نیز در پاسخ به پیامک ارسالی شما، پیامی را برای سامان شما ارسال نمایند و پنل به صورت خودکار به آن پاسخ دهد.

2- ارسال پیامک منطقه ای با کد پستی

در این روش تبلیغاتی، پیامک کاندیدا به شماره موبایل های یک منطقه خاص بر اسال کد پستی ارسال می شود در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

3- ارسال پیامک به صاحبان اصناف و مشاغل خاص

در این روش، پیامک تبلیغاتی کاندیدای محترم به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می شود. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده از به روز ترین شماره های ارائه شده از سمت اپراتورها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک استان ، شهر و صنف مورد نظر کاندیدا می باشد.

4- ارسال بر اساس جنسیت و سن

شما می توانید بر اساس سن و جنسیت افراد به آنها پیامک انتخاباتی ارسال کنید و برنامه های خود را بر اساس سن و جنسیت شان برایشان شرح دهید. مثلا چه برنامه هایی برای دانشجویان دارید.

5- ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل هایی که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های اپراتور همراه اول و ایرانسل باشد.

6- ارسال پیامک به محدوده خاصی از شماره ها

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با محدوده خاصی مشخص شده اند ارسال میشود مثلا شماره 09122420000 تا شماره 09122429999 ارسال شود.

جهت کسب اطلاع بیشتر از تعرفه پنل انتخاباتی و نحوه ثبت نام، با شماره 09366886449 یا 09120730678 تماس حاصل فرمائید.

مطالب تصادفی