0936-688-6449 info[at]shahvarpayam[dot]ir

مسدود شدن ۳ هزار شماره پیامک‌ تبلیغاتی

شاهوار پیام اخبار مسدود شدن ۳ هزار شماره پیامک‌ تبلیغاتی
شاهوار پیام - پیامک تبلیغاتی مزاحم

اخبار

مسدود شدن ۳ هزار شماره پیامک‌ تبلیغاتی

ارسال شده توسط مدیریت سایت

شاهوار پیام – پس از افزایش شکایات مردمی در مورد دریافت پیامک‌ تبلیغاتی مزاحم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از راه‌اندازی سامانه ۱۹۵ جهت رسیدگی به این شکایات ها خبر داد.

وزیر ارتباطات در هفدهم مهرماه سال جاری از تصویب مصوبه‌ای توسط کمیسیون تنظیم مقررات جهت ایجاد محدودیت برای پیامک‌های تبلیغاتی که در ساعت‌های نامناسب با محتویات غیرمجاز و دسته‌بندی نشده برای مردم ایجاد مزاحمت و ناراحتی می‌کنند خبر داد.

در فاز اول فعالیت این سامانه، تنها امکان شکایت از پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی وجود داشت و مشترکان موبایل می‌توانستند در صورت دریافت پیامک‌های مزاحم، آن را از طریق ارسال به شماره ۱۹۵ گزارش کنند، اما با شروع فاز دوم این سامانه وارد مرحله جدیدی شده و حال امکان دریافت گزارش پیامک‌های مزاحم تبلیغاتی با شماره‌های تلفن ثابت و سرشماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ نیز فراهم شده است.

آذری جهرمی روز شنبه در صفحه اینستاگرام خود از ارسال ۸۲ هزار و ۶۷۲ پیامک توسط ۳۲ هزار و ۱۵۵ نفر به سامانه ۱۹۵ خبر داد، که منجر به مسدودسازی ۲ هزار و ۷۷۳ شماره شده است.

وی افزود: با راه‌اندازی این سامانه در یک ماه گذشته و همکاری مردم حجم قابل توجهی از پیامک‌های مزاحم کم شده است.

شاهوار پیام با دارا بودن بیش از ۱۰۰ مشتری سازمانی، از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه به حساب می آید که با مانیتورینگ پیامک های ارسالی کاربران، از ایجاد مزاحمت برای مردم فهیم ایران جلوگیری نموده و با تذکرات لازم، از بروز چنین مشکلاتی برای کاربران خود، جلوگیری می نماید.

پشتیبانی ۲۴/۷ شاهوار پیام موجب رضایت همیشگی مشتریان می باشد.

برچسب , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *