0936-688-6449 info[at]shahvarpayam[dot]ir

اعلام کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

شاهوار پیام اخبار اعلام کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران - شاهوار پیام

اخبار

اعلام کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

ارسال شده توسط مدیریت سایت

شاهوار پیام – امسال هم جشنواره وب و موبایل ایران با همه ی شور و اشتیاق کاربران و استقبال بی نظیر شرکت کنندگان به پایان مرحله ثبت نام و آغاز مرحله داوری رسید. گزارش شاهوار پیام را در ادامه بخوانید.

شاهوار پیام – دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران پس از ۲۰ روز داوری, کاندیدهای نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران را اعلام کرد. دراین دوره از جشنواره بیش از ۵ هزار نفر به عنوان داور شرکت داشته‌اند که بیش از ۲۵۰ هزار رای در دوره اول رای گیری ثبت گردید.

کاندیدهای وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در شاخه‌های کسب و کار، خدمات آنلاین، شخصی و شرکتی، اطلاع رسانی و محتوا و نرم‌افزارها مشخص شد و از صفحهwww.iwmf.ir/winners/1395 در دسترس می باشد. در حال حاضر مرحله دوم داوری نهمین جشنواره وب و موبایل ایران آغاز گردیده است و داوران می‌توانند تا ۲۷ بهمن‌ماه با مراجعه به سایت جشنواره و ورود به پنل داوری نسبت به ثبت رای به کاندیدهای معرفی شده اقدام کنند.

در این دوره بیش از ۴۰۰۰ وب سایت در ۷۷ گروه و بیش از ۱۰۰۰ نرم افزار موبایل در ۲۰ گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و در هر گروه برترین ها به عنوان کاندید کسب عنوان برترین وب سایت و اپلیکیشن سال معرفی شده اند.

لازم به ذکر است مراسم تقدیر از برگزیدگان و اعطا تندیس ها ۲۸ بهمن‌ماه در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایتwww.iwmf.ir مراجعه کنید.

متأسفانه به دلیل حجم ثبت نام بالای مشتریان شاهوار پیام و همچنین کمبود نیرو برای بهبود سایت، امسال موفقیتی در این جشنواره کسب نکردیم، امید است سال آینده حائز بهترین ها در این جشنواره شویم.

برچسب ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *