0936-688-6449 info[at]shahvarpayam[dot]ir

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

شاهوار پیام اخبار تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران - شاهوار پیام

اخبار

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

ارسال شده توسط مدیریت سایت

به گزارش شاهوار پیام ، ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران تمدید شد. شرح این خبر را در شاهوار پیام مطالعه بفرمایید.

دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید مالکیت وب سایت با آدرس ایمیل, تصمیم گرفت تا مهلت زمان ثبت نام را برای آخرین بار تا روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ تمدید کند. شایان ذکر است که این تاریخ قابل تمدید نبوده و تمام وب سایت ها و اپلیکیشن ها می بایست برای شرکت در نهمین جشنواره حتما تا این تاریخ در سایت www.iwmf.ir ثبت نام کرده و یا در صورتی که هنوز برای این دوره شرکت نکرده اند. می توانند با ورود به سایت و کلیک کردن روی گزینه ی شرکت در جشنواره کلیک کرده و برای این دوره در رای گیری شرکت کنند.

همچنین از تاریخ ۵ بهمن سایت هایی که در در جشنواره شرکت کرده اند میتوانند با قرارداد کد رای گیری مردمی در سایت خود در بخش رای گیری مردمی نیز شرکت کنند.

جشنواره وب و موبایل ایران در هر گروه ۲ سایت را به عنوان برتر انتخاب خواهد کرد. که یک سایت به عنوان سایت برتر به انتخاب داوران و یک سایت فقط با رای عمومی و مردمی انتخاب میشوند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iwmf.ir مراجعه کنید.

مراسم اختتامیه و اهدای تندیس به سایت های برتر همزمان با کنفرانس وب و موبایل ایران در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ برکزار میشود.

برچسب ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *